Město Hustopeče

Fotograf, správce sociálních sítí

Richard Skoumal fotí pro město Hustopeče nejčastěji zajímavá místa, okolní přírodu a rovněž zachycuje originální okamžiky velkých městských akcí, mezi které patří například Slavnosti mandloní a vína nebo Burčákové slavnosti. Jeho fotografie jsou kvalitní, kreativní a umí zachytit kouzlo daného okamžiku.

Jana Hrádková – Vedoucí marketingu a

kultury města Hustopeče

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

MOSS logistics

Fotograf

Richard pro MOSS logistics nafotil několik zakázek – od exteriérů a interiérů našeho nového skladového terminálu, po samotné slavnostní otevření této stavby. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová a dodané fotografie na vysoké úrovni. Ceníme si jak jeho iniciativy, citu pro zachycení prostoru i akce. Jeho snímky pomáhají v naší prezentaci nejen na sociálních sítích. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Eva Ondrůjová, specialistka komunikace –

MOSS logisticks

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Girasole

Fotograf

Fotografa Richarda Skoumala jsme poprvé oslovili na jaře 2020 v rámci naší premiérové benefiční akce pro Domácí hospic Girasole nazvané Běh mandloňovou stezkou. I přes nepříznivé počasí nafotil Richard skvělé fotky, které dokonale vystihly atmosféru celé akce. Jeho fotografie mluví samy za sebe.

Velice oceňujeme také skvělou komunikaci a osobní nasazení, se kterým Richard přistupuje k práci. Jsme rádi, že naše spolupráce nadále pokračuje a těšíme se na další výzvy.

Lenka Trojáková – Girasole

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress